Diamantová mikrodermabraze

Cílené odstranění povrchové vrstvy pokožky do žádané hloubky za současné podtlakové lymfodrenáže ošetřované oblasti.

Koncovka přístroje, která je ve styku s kůží, je pokryta diamantovými mikrokrystalky. Její součástí je odsávací systém, který vytváří v místě styku s kůží vakuum, a které ji tak udržuje během ošetření „přisátou“ ke kůži. Terapeut s koncovkou šetrně po kůži pohybuje a tím ji cíleně „obrušuje“ do požadované hloubky.

Následuje masivní regenerace pokožky se zvýšenou buněčnou obnovou. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, což vede k potlačení ranních otoků, hlavně víček, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení).

Metoda mimo jiné i výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky. Tuto schopnost využíváme v kombinaci s Laserovou gelovou maskou.

Výsledným efektem mikrodermabraze je:

  •       patrné zjemnění kožního reliéfu (zlepšení stavu vrásek),
  •          korekce jizviček po akné,
  •          redukce povrchových pigmentací,
  •         barevné zrovnoměrnění pleti
  •          vyčištění a stažení rozšířených pórů.
  •         celkově je kůže viditelně „oživena“.

Nejčastěji ošetřujeme obličej. Ošetření je možné i na dalších partiích těla (hřbety rukou apod.).

Mikrodermabrazi doporučujeme provádět nejlépe 1x měsíčně. Pro dosažení komplexní účinnosti této metody doporučujeme absolvovat cca 4-5 zákroků. Další opakování záleží na vůli a chuti klienta – není nijak omezeno.

Tato metoda nemá zásadní kontraindikace a je vhodná prakticky pro všechny typy pleti. Splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika.

 

Vakuová mikrodermabraze pokožky je ve světě nejžádanějším běžným zákrokem v oblasti estetické dermatologie.

 

 © Kosmetika Svatušková